29 Ağustos 2013 Perşembe

Mutluluk Paketi Hediyelerimiz

        Etkinliğimizi yapmış, kurayla çiftlerimizi belirlemiştik. Henüz paketlerin bir kısmı sahiplerine ulaşmadıysa da ulaşanları buradan paylaşıp ne ciciler hediye edilmiş göstermek istiyorum. Bakalım kimlere ne ciciler gitmiş:)                        AdaveDeniz blogunun sahibesi güzel hediyeleriyle buluştu. Hediyelerden boks eldiveni bile çıkmış hatta:)                            Bu güzellikler de Sena' nın hediyeleri. Özellikle gözlüğe bayıldım:)


         Diğer bloggerlarımızın hediyeleri ulaşmadığı için yazılarını yayınlandıklarında ekleme yapacağım. Şimdiden herkesin hediyelerini güle güle kullanmasını diliyorum.  Umarım güzel ve eğlenceli bir etkinlik olmuştur. Ve tabii ki güzel dostlukların da temelinin atılmış olmasını diliyorum.6 yorum:

 1. Aslında o banyo eldiveni ama Sultan hanımın yaramaz oğlu hemen el koymuş :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet yazısını okudum Sultan hanımın. Nasıl bir hayal gücüdür o :) ne güzel oyun yaratmış yaramaz kendine. Hediyen daha da anlamlı olmuş canim :))

   Sil
  2. Kesinlikle çocukların hayal gücü ile yarışılamaz. Ne zaman ne çıkacağı belli olmuyor....

   Sil
 2. çok güzel hediyeler ...insanın içinden geldiği gibi şartsız şurtsuz yollaması da süper

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet herkes içinden geldiği gibi karşısındakinin seçeceğini düşündüğü şeyleri yolluyor. Bir de paket hazırlama hediye alma telaşı olunca işin içinde çok eğlenceli oluyor:))

   Sil
  2. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

   Sil