15 Mart 2013 Cuma

Kitap Alışverişim 3

      Elimde okunmayı bekleyen 72 kitabım var. Ama kitap almadan da duramıyorum hala. Hepsiburada' dan son bir alışveriş yapayım sonra da bir müddet artık durulayım dedim. Verdiğim siparişlerinde stokta bulunan 3 kitabı ertesi gün hemen gönderdiler. İşte yeni hazinelerim..     Bu kitapların devamı olarak 4 kitap daha gelecek. Bu kitapla birlikte de bir süre almamayı umuyorum. Bakalım..


8 yorum:

 1. şeker portakalı ve 9. hariciye koğuşunu okudum dönüp dönüp okurumda=)) yeni yasaklandı şeker portakalı =(((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şeker Portakalı' nı ben de tekrar okumak istediğim için aldım. Çocukluğumda okumuştum ama kayıplara karışmış ne yazık ki. Yasak konusunda da bence iyi yaptılar. Duymayan duydu, okumayı planlamayan da inadına okuyor :) Kitabın yasağı nasıl olabiliyor aklıma almıyor ama ne yazık ki bunları da yaşıyoruz.

   Sil
 2. Şeker portakalı nı okumadım dokuzuncu hariciye koğuşunu okudum tam psikolojik roman böle bazen bunalımına girdiğin olur ama su gibi de akar.çok güzel seçimler seker portakalına göz diktim bilesin :-)

  YanıtlaSil
 3. Keyifli okumaların olsun.
  Her yeni kitap yeni mutluluk:)
  Okunmayı bekleyen onca kitap varken gözüm hala almak istediğim diğer kitaplarda:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. İşte beni anlatan cümle bu. Almayı planladığım kitap olmasa bile, ne çıkmış ne varmış bakmazsam çatlıyorum :)
   Sana da keyifli okumalar dilerim

   Sil
 4. Üçü de çok iyi kitaplar.
  Hele Dublörün Dilemması'nı okurken eminim çok eğleneceksin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ona da başlayacağım Elif Şafak' tan sonra baya övdüler kitabı. Çok merak ediyorum

   Sil